Hava Ambulans

Tıbbi tahliye, ağır hasta hastaların hava yoluyla taşınmasıdır. BD HAVACILIK olarak, dünya çapındaki hastalara birinci sınıf tıbbi tahliye hizmetleri sağlayan on yılı aşkın deneyime sahip bir tıbbi tahliye nakliye uzmanıyız. Hızlı bir hava ambulansı hizmeti ve yumuşak bir yolculuk sağlamak için jet uçak ambulans veya helikopterlerimizde deneyimli sağlık personeli ile tam donanımlı hava ambulansları sağlıyoruz.

Hava ambulanslarımız, acil durumları ne olursa olsun hastalara optimum bakım ve ulaşım sağlamak için kalıcı olarak monte edilmiş yoğun bakım ekipmanı ile donatılmıştır. Gerekirse, tüm uçaklara ve helikopterlerimize ek tıbbi ekipman takılabilir. Bu esneklik, gece veya gündüz mümkün olan en kısa bekleme süresiyle hızlı ve güvenli bir yolculuğu garanti ederken, acil durumlarda ihtiyacı olanlar için sorunsuz bir uçuş deneyimi sağlar.

Ambulans Jet veya Ambulans Helikopter ile Güvenli BD HAVACILIK Taşımacılığı

Tıbbi tahliye jetlerimiz aşağıdaki tıbbi ekipmanları taşır:

  • Vakumlu şilte ve hasta yükleme sistemli yoğun bakım ünitesi
  • Merkezi oksijen deposu (6.000 litre) ve isteğe bağlı yedek depo
  • Çok parametreli yoğun bakım nakil monitörü
  • Kompakt defibrilatör / monitör sistemi
  • Yoğun bakım respiratörü
  • Taşınabilir kan gazı analizörü
  • Uydu telefonu.

Bu liste, hava araçlarımızda tıbbi ekipmanlardan yalnızca bir kaçıdır, ancak hastanın tıbbi durumuna bağlı olarak, her uçuşun tüm yolcuların benzersiz ihtiyaçlarına uygun olmasını garanti eden güvenlik ve esenliğini garanti altına almak için ekstra ekipman sağlayabiliriz.

Yoğun Bakım Hastalarının Acil Yardımları

Hava Ambulansı BD Havacılık

Hava ambulansımızda yoğun tıbbi bakıma ihtiyaç duyan hastalar dahil olmak üzere hastaları güvenle tahliye edebiliyoruz. Bizimle seyahat eden hastalar mükemmel bir bakım görüyor ve gidecekleri yere mümkün olan en kısa sürede varıyorlar. Yoğun bakım hekimleri yanında çok deneyimli, uzman tıp ekibi, onların sırasında hastalara eşlik etmekte ve tıbbi acil durumda, hemen müdahale edebilir.

BD Havacılık hava ambulansımızdaki kabin basıncını yerdeki hava basıncına göre ayarlamak bile mümkündür, bu da anemi, pnömotoraks veya ileus gibi belirli tıbbi rahatsızlıkları olan hastaları taşırken gerekli olan deniz seviyesinde bir uçuş sağlar.

Ayrıca hava ambulans uçuşu öncesi ve sonrası hastaneden havalimanına, seçtiğiniz hastaneye ambulans transferleri sağlıyoruz. Kapsamlı yataktan yatağa hizmetimiz, ağır hasta hastalar için idealdir: Hastalar ve aileler için tıbbi tahliye boyunca bekleme sürelerini en aza indirir ve yolculuk sırasında mümkün olan en iyi bakımı sağlar.