Helikopter Kiralama

Helikopter kiralama, şehirlerin trafik sıkışıklığından kaçınmanın harika bir yoludur. Havaalanlarına, otellere, etkinliklere ve diğerlerine ulaşım yolu olarak kullanıldı. Birçoğu, yerdeki yoğun mekanlarda yoğun zamanlardan kaçınmak için bir helikopter kiralar.

Helikopter kiralamanın başka bir kullanımı, sabit bir helikopter istemiyorsanız, şehir gezisi kısa uçuşlar içindir. Lakin kendi rotanızı oluşturmuş iseniz veya bir güzergâh oluşturmayı tercih ediyorsanız, şu andan itibaren bir helikopter yolculuğu maliyeti aramalısınız.

Kiralamalardan bazıları hem transfer hem de gezi için kullanılabilir. İsteğinize ve taleplerinize bağlıdır.

Helikopter kiralama hem iş hem de tatil amaçlı seyahat söz konusu olduğunda nihai seçimdir. Müdahalesiz sessiz bir uçuş deneyimi arayanlar için BD HAVACILIK ta harika helikopter kiralama paketleri bulabilirsiniz.

Çok yönlü kullanımı ve arazi alanı izin verirse herhangi bir yere inme yeteneği için özel bir helikopter kiralamaktan çekinmeyin.

Yönetici gezileri, yolcu transferleri ve gezi turları dahil olmak üzere çok çeşitli amaç ve gezileri kapsamak için kullanılabilir.

Helikopter kiralama, gezi turları için idealdir. VIP hislerle özel olarak keyfini çıkarabilir veya arkadaşlarınız ve aileniz sizinle birlikte kiralayabilir. Bunun eğlenceli yanı, belirli bir iniş ve kalkış yeri ve zamanlamasına bağlı kalmamanızdır.

Teslim alma konumunuzu istediğiniz zaman belirler ve seçersiniz. Şimdi helikopter yolculuğu maliyetini sorguluyorsunuz. Normal bir helikopter yolculuğu ve özel jet uçuşuna göre daha pahalıdır, ancak aldığınız harika hizmetler ve esneklik kesinlikle buna değer.

Ayrıca sabit tur programına da bağlı değilsiniz. Aklınıza gelebilecek şehirdeki herhangi bir dönüm noktasının üzerinden kolayca uçabilirsiniz.

Helikopter yolculuğu ücreti saat başına ücretlendirilir ve kiraladığınız helikopter modeline bağlıdır.