Uçak Kiralama

2016’daki ilk kalkışımızdan bu yana, BD HAVACILIK, dünya çapında sürekli olarak hızlı, kolay ve güvenilir özel jet kiralama hizmeti sağlamıştır. Rakiplerimize kıyasla yılda %10 tasarruf sağlayacak oranlarda her ay en az 35 hava taşıyıcısı ile akla gelebilecek her destinasyona charter uçuşları düzenledik. Hava kiralama hizmetleriyle uçulan tüm bu saatler ve millerde, hiç memnun olmayan bir müşterimiz olmadı. Bu nedenle bir numaralı müşteri kaynağımız, memnun müşterilerimizden gelen yönlendirmelerdir.

Bu basit neden, özel uçak kiralamak isteyen herhangi bir kişinin hızlı aramada BD HAVACILIK’a ait numaranın sahip olması gerektiğidir. Bizi deneyin, memnuniyetiniz garantilidir. Dünyanın en büyük özel jet operatörleri ve havacılık firmaları ile özel anlaşmalar ve ilişkilerle dünya çapındaki tüm uçak türlerine erişimimiz var. Dallas, Mısır, Atina, Dubai, Londra ve Nairobi’de uzmanlığımız ve çözüm ortaklarımız bulunmaktadır.

Bir numaralı önceliğimiz, güvenliğinizdir, bu nedenle, BD HAVACILIK aracılığıyla rezerve edilen özel bir jetle uçtuğunuzda, en yüksek güvenlikle denetimli uçağı ve mürettebatı sağlayacağından emin olabilirsiniz. Verimliliğimiz ve rekabetçi fiyatlandırmamız size önemli ölçüde para ve zaman kazandıracak olsa da bir ekip olarak kişiliğimiz ve müşterilerimizin en üst düzeyde güvenlik ve memnuniyetini sağlama hevesimiz, özel jet kiralama endüstrisinde bizi avantajlı kılan şeydir.

Peki bir sonraki adım ne olacak? Bize ulaşın, bizi araştırın, etrafımıza sorun. Uluslararası alanda itibarımızı bulacaksınız. Müşterilerimizin charter soruları için 7/24 beklemekteyiz. Özel terminallerden operasyonel kontrole. Bir dahaki sefere dolu bir charter, boş bacak uçuşları ve hatta bir fiyat teklifi arıyorsanız, BD HAVACILIK ile iletişime geçin; sizi her yere götüreceğiz.